HEITMANN pure Czysta aktywna soda 350g

HEITMANN pure Czysta aktywna soda 350g

INDEX: 1008149

HEITMANN pure

Naturalna, mineralna aktywna soda oczyszczona AKTIV NATRON.

Uniwersalny środek czyszczący.

Usuwa nieprzyjemne zapachy i tłuszcz

- Tylko 1 składnik - naturalny minerał NATRYT

- Neutralizuje zapachy

- Silny przeciw plamom i zabrudzeniom

- Produkt nagrodzony tytułem Top Marke 2022

- Opakowanie w 95% z makulatury

Zawartość: 350g

15,50 zł
Ilość
Na magazynie

HEITMANN pure Aktywna Soda Oczyszczona to uniwersalny środek czyszczący i usuwający zapachy.

Zawiera tylko jeden składnik, naturalnego pochodzenia czysty wodorowęglan sodu (sodę krystaliczną w postaci minerału - Natrytu).

Doskonale neutralizuje zapachy. Usuwa uporczywe plamy i zabrudzenia.

Wodorowęglan sodu naturalnego pochodzenia, sprawdzi się doskonale w czyszczeniu okapów, płytek ceramicznych, kuchenek, tac, grilli, a także skutecznie usunie plamy i odbarwiania z naczyń do kawy i herbaty.

Dodatkowo, produkt ten usunie nieprzyjemne zapachy z desek do krojenia, bidonów, butelek czy słoików. Odświeży także wykładziny.

Stosowanie

Usuwanie resztek tłuszczu:
Piekarnik, tace, ruszty itp. Zmieszaj pięć do sześciu łyżeczek aktywnej sody oczyszczonej HEITMANN pure z pięcioma do sześciu łyżek wody. Nakładaj gąbką i pozostaw na noc. Przetrzyj wilgotną ściereczką.
Płytki ścienne, okapy itp. Zmieszaj siedem do ośmiu łyżeczek aktywnej sody oczyszczonej HEITMANN pure z czterema łyżkami wody. Otrzymaną pastę nanieś na powierzchnię za pomocą gąbki. Zetrzyj wszelkie pozostałości wilgotną szmatką, a następnie wytrzyj do sucha.

Czyszczenie naczyń na kawę i herbatę:
Rozpuść jedną łyżkę aktywnej sody oczyszczonej w jednym litrze gorącej wody. Namocz lub umyj naczynia, garnki, dzbanki itp. Dobrze spłucz czystą wodą.

Usuwanie plam:
W przypadku plam tłustych (np. z oleju jadalnego) i mieszanych (np. z keczupu, szminki, makijażu) wymieszaj dwie łyżki czystej sody oczyszczonej z łyżką ciepłej wody do uzyskania pasty. Nałóż na plamę i w razie potrzeby wetrzyj. Pozostaw na godzinę (dłużej w przypadku uporczywych plam). Następnie dokładnie spłucz i wypierz jak zwykle.

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów:
Jako roztwór (do desek, termosów, dzbanków na mleko itp.) - Rozpuść jedną łyżkę stołową czystej aktywnej sody oczyszczonej w jednym litrze gorącej wody. Namocz lub umyj rzeczy o nieprzyjemnym lub kwaśnym zapachu. Dokładnie spłucz czystą wodą.
Jako proszek (do butów, dywanów itp.) - Rozsyp łyżkę czystej sody aktywnej ma przedmiot, który nieprzyjemnie pachnie, równomiernie rozprowadź, pozostaw na noc, a następnie odkurz.

Zmiękczanie wody:
Rozpuść jedną łyżkę czystej aktywnej sody w dziesięciu litrach ciepłej wody. Po pięciu minutach ekspozycji, woda może być używana do czyszczenia.

UWAGA! Produkt nie nadaje się do spożycia!

DUŻA ILOŚĆ

Zobacz także