Jako oficjalny przedstawiciel niemieckiej firmy Brauns-Heitmann w Polsce, Flico oferuje Państwu wysokiej klasy produkty, powstałe na bazie ogromnego doświadczenia oraz najlepszych komponentów. Chemia gospodarcza, która dostępna jest w naszej ofercie, dzieli się na kilka kategorii, dzięki czemu łatwiej będzie Państwu znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania.

Polecamy skuteczne preparaty zarówno dla Klientów indywidualnych do domów i biur, jak również firm sprzątających. W naszej ofercie znajdują się między innymi:

  • środki piorące, w tym płyny i proszki,
  • odplamiacze galasowe do różnego typu tkanin, również delikatnych
  • wybielacze do prania i bielizny,
  • odbarwiacze i odkamieniacze,
  • środki higieniczne do domu i wiele innych.

Duże zainteresowanie produktami tworzonymi przez Brauns-Heitmann wynika z ich najwyższej jakości, która utrzymywana jest już od ponad 140 lat. Fabryka Brauns-Heitmann stworzyła doskonała renomę produktom kategorii chemii gospodarczej naszych zachodnich sąsiadów, utwierdzając wiele osób w słusznym przekonaniu, że chemia z Niemiec jest najsolidniejsza, pozwala poradzić sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a jej ogromna różnorodność umożliwia zadbanie o czystość w różnych miejscach.

Gama chemii niemieckiej jaką oferujemy Państwu zawiera wiele innych doskonałych marek Brauns-heitmann, takich jak SIMPLICOL - farby do tkanin, IMPRESAN - preparaty do walki z grzybami i bakteriami, a także markę IMPRÄGNOL, która chroni przed brudem i wilgocią.

Nasza oferta to sprawdzona chemia gospodarcza, która poradzi sobie z różnymi problemami i tym samym pomoże użytkownikom w uzyskaniu wyjątkowego komfortu. W skład naszego rozbudowanego asortymentu wchodzą różnorodne produkty, których liczbę staramy się cały czas powiększać, aby zaspokajać oczekiwania Klientów o zróżnicowanych potrzebach.

Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów.