SIMPLICOL Barwnik do tkanin Intensywny Rubinowoczerwony

SIMPLICOL Barwnik do tkanin Intensywny Rubinowoczerwony

INDEX: 1804

Simplicol

Barwnik w płynie i utrwalacz. Idealny do farbowania i odświeżania kolorów. Przeznaczony do stosowania w pralce.

Simplicol Barwnik do tkanin Intensywny nadaje się do farbowania bawełny, lnu, wiskozy i tkanin mieszanych (tkaniny z zawartością sztucznych włókien do 50%). Dzięki płynnej formule błyskawicznie się rozpuszcza - intensywny, równomierny efekt farbowania. Idealny również do pralek z systemem oszczędzania wody.

Jedno opakowanie wystarcza, aby trwale pofarbować ok. 600g białego materiału, nadając mu intensywny kolor.

Stosowanie

Otworzyć butelkę i woreczek, a następnie włożyć do bębna pralki razem z tkaninami. Włączyć program Syntetyki 40° bez prania wstępnego. Następnie od razu wyprać z proszkiem do prania. Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją znajdującą się wewnątrz opakowania.

Efekt farbowania

Intensywne, trwałe kolory. Po farbowaniu tkaniny można prać, zgodnie z metką producenta tkaniny w temperaturach do 95°.

34,99 zł
Ilość
Na magazynie

Barwnik w płynie: Zawiera mieszaninę Methylchloroisothiazolinone i Methylisothiazolinone (3:1), C.I. Reactive Black 5. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Utrwalacz: Niebezpieczeństwo
Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy. Nie wdychać pyłu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody i mydła. W PRZYPADKU DOSTANIA SIE DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem/producentem. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/ pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi i krajowymi przepisami dotyczącymi utylizacji odpadów. Zawiera SODIUM METASILICATE.

DUŻA ILOŚĆ

Zobacz także