Wybielacz do firanek i zasłon HEITMANN 50g

INDEX: 1010148

Wybielacz do firanek HEITMANN

Zauważyłeś, że pomimo regularnego prania firany poszarzały i nie lśnią już śnieżnobiałą bielą jak od razu po zakupie? Spieszymy ze sprawdzonym rozwiązaniem, prezentując niezawodny wybielacz do firanek marki HEITMANN. Jesteśmy przekonani, że jego innowacyjna formuła pozwoli Ci na powrót cieszyć się pięknymi firanami bez śladu kurzu i brudu, a także nieprzyjemnego zapachu — zwłaszcza nikotyny.

Profesjonalny środek do wybielania firan

HEITMANN to bez wątpienia produkt, który sprawdzi się do tkanin o różnym stopniu zabrudzenia. Z powodzeniem wywabi z firanek niewielkie szare zacieki, a oprócz tego pozbędzie się również nieestetycznego pożółkłego koloru i drażniącego zapachu materiału. Postaw na skuteczny wybielacz do firanek marki HEITMANN już dziś. Zapraszamy do zakupu!

4,50 zł
Ilość
Na magazynie

Produkt ten sprawia, że uniwersalny środek piorący staje się specjalistycznym środkiem do prania firan. Formuła aktywnego tlenu usuwa charakterystyczne dla firan zabrudzenia takie jak szare zacieki, zażółcenia, nieprzyjemne zapachy (np. nikotyny). Rezultat: czyste tkaniny o świeżym zapachu!

Polecany do wszystkich nadających się do prania, również delikatnych. Z wyjątkiem wełny i jedwabiu.

Zawartość:

50g

Skuteczność i ochrona środowiska

  • Przenika w głąb włókien
  • Zmienia zwykły środek piorący w specjalistyczną sól do prania firan
  • Z aktywnym tlenem


Ważne uwagi

  • Przestrzegać wskazówek dotyczących pielęgnacji tkanin znajdujących się na metce
  • Nie stosować bezpośrednio na tkaninyDUŻA ILOŚĆ

Zobacz także