Heitmann Higieniczny Płyn do Zmiękczania Tkanin 2w1. Zmiękcza i Dezynfekuje 1250 ml

INDEX: 1017267

Heitmann

2 w 1 : Zmiękcza i Dezynfekuje - zabija 99,9% bakterii, grzybów i wybranych wirusów*

Produkt biobójczy

Tylko dzięki praniu w temp. 90⁰C można mieć pewność, że pranie jest wolne od zarazków. Ale wiele tkanin można prać jedynie w 40⁰C. Z łatwym w stosowaniu płynem zmiękczająco - dezynfekującym HEITMANN Higieniczny Płyn do zmiękczania tkanin 2w1. Zmiękcza i Dezynfekuje sprawisz, że Twoje pranie będzie miękkie i higienicznie czyste.
Dezynfekując tkaniny podczas prania (na etapie płukania), preparat wykazuje działanie bakteriobójcze (np. escherichia coli), bójcze, wobec grzybów, działa na wybrane wirusy (jak np. koronawirus, wirusa grypy typu A H1N1 oraz wirusa opryszczki HSV typ

Skuteczność i ochrona środowiska

- Jako jedyny płyn łączy funkcję zmiękczania tkanin z ich skuteczną dezynfekcją

- Podczas zmiękczania tkaniny eliminuje 99,9 % bakterii, grzybów i wirusów (np. koronawirus (SARS), wirusa grypy                typu A H1N1 czy wirusa opryszczki HSV typ 1

- Zapobiega częstym zakażeniom bakteryjnym i wirusowym przenoszonym na tkaninach z takich miejsc publicznych jak : żłobki,         przedszkola, szkoły, szpitale, przychodnie lekarskie, środki transportu publicznego itp.

- Na ostatnim etapie prania, czyli podczas płukania, redukuje zarazki wywołujące nieprzyjemne zapachy

- O długo utrzymującym się świeżym zapachu 

- dzięki temu, że dezynfekuje pralkę na ostatnim etapie prania, pozostawia ją aseptycznie czystą i pozbawioną  mikroorganizmów, które tworzą mikrofilm na elementach gumowych pralki, co w przypadku prania do 40⁰C, może powodować migrację patogenów na kolejne prania

- Testowany klinicznie przez Hohenstein Institute i Instytut Higieny i Mikrobiologii w Bremie Dr.Brill + Dr.Steinmann

- Przebadany dermatologicznie w Hohenstein Institute - przyjazny dla skóry

- Pozwolenie nr 8181/20 na obrót produktem biobójczym na terenie Polski / skuteczność biobójcza potwierdzona przez Urząd        Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych 

22,99 zł
Ilość
Na magazynie

  • Warto wiedzieć, że :
  • W najnowszych badaniach naukowcy z Wielkiej Brytanii dowiedli, że na powszechnie noszonych tkaninach koronawirus może utrzymać się nawet do trzech dni.
  • W badaniachch tych, okazało się że najgorzej wypadają rzeczy wykonane z poliestru. Właśnie tam naukowcy z De Montfort University Leicester, zauważyli najdłuższą obecność wirusów a nawet zdolność do jego poruszania się!
  • O wiele lepiej wypadła bawełna, gdzie wirus utrzymał się 24 godziny. Najlepszym połączeniem materiałów okazała się polibawełna, gdzie koronawirus przeżył 6 godzin.
  • Właśnie te trzy tkaniny są najczęściej wybierane przez ludzi a przede wszystkim przez osoby pracujące w służbie zdrowia jako codzienny ubiór. Naukowcy alarmują, że pranie rzeczy powinno następować w temperaturze bliskiej 70 ° Celsjusza. Czy zawsze jest to możliwe? Co z praniem tkanin kolorowych i delikatnych?
  • Płyny do płukania tkanin Heitmann Disinfection są tak opracowane, żeby pozbyć się z tkaniny niechcianych gości w ostatniej fazie prania, dzięki czemu pranie jest na długo świeże i pachnące, pozbawione wirusów, bakterii i grzybów, które z mieszaniną potu stanowiącego dla nich świetną pożywkę, powodują przykre zapachy.
  • Dodatkowym atutem jest odkażenie pralki na ostatnim etapie prania, co sprawia, że jest ona aseptycznie czysta, pozbawiona drobnoustrojów, które w przypadku prania tkanin do 40° C tworzą mikrofilm na gumowych elementach kołnierza bębna pralki i osiadają/ wnikają w tekstylia przy następnym praniu do 40° C.
  • Hetmann Disinfection Higieniczny płyn do Zmiękczania Tkanin 2 w 1 jako jedyny daje dodatkowo funkcjonalnosć zmiękczania wody i włókien pranych tkanin a także świeży zapach aseptycznie czystych tekstyliów.
  • ŹRÓDŁO BADAŃ: https://www.dmu.ac.uk/.../research-shows-coronavirus-can...
DUŻA ILOŚĆ

Zobacz także